ANEX ARTS-2130 Ryutai Bit, Double-Headed, Slim, +0.08 x 5.1 inches (2 x 130 mm), Set of 2
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
Torsion part absorbs shock and prevents cam-out. Strong and durable. Slim type on both sides for easy visibility of the tip. Set Quantity: 2 Shape: Both heads (both ends, slim type). Tip Size: Plus (+2) Total length: 5.1 inches (130 mm) Groove position: 0.5 inches (13 mm) Shaft diameter: 0.25 inch (6.35 mm) hexagonal shaft, 0.18 inch (4.5 mm) round shaft Surface treatment: barrel treatment Magnet: Yes. Packaging: Card/Blister Pack
  • Size: +2 x 130mm